Tooted
al. 15€ transport tasuta
Tellimus teele samal päeval
X8_psf_Pl_2FW_en.tif
X8_pss2_Pl_2FW_en.tifX8_psf_Pl_coffeepot_en.tifX8_psf_Pl_2LM_en.tifX8_det_Pl_frontal-use_en.tifX8_det_Pl_lockable-cgc_en.tifJURA Piccolo piimakülmikCare_2in1CleanTabl_ps_25_white.tifCare_MilkSystemCleaner_pss_1000ml_white.tifClaris Pro Smart

Kohvimasin Jura “X8 Platinum”

Valmistab ühe nupulevajutusega:
Espresso
Must kohv
Cappuccino
Piimavaht
Latte Macchiato
Kuum vesi
Kuum piim

Küsi pakkumist

captcha
Soovin toodet:
captcha

Pakume  järelmaksu ettevõtetele 0% intressi,  0€ sissemaksu ja 0€ lepingutasu võimalusega. Kui soovid järelmaksu firma nimele siis märgi Lisateave kastis oma soovist või kirjuta info@kohvikeskus.ee!

Tooteinfo

Kõige maitsvamad kohvijoogid, kaetuna siidise piimavahuga, vaid mõne nupuvajutusega… Nautige kõiki JURA “X8” kohvimasina pakutavaid võimalusi!

See kohvimasin on loodud, pidades silmas nii kohvi- kui ka teesõpru, kuna saate valmistada ka kahe erineva temperatuuriga teevett. Iga kohviaustaja leiab endale sobiva joogi, kuna selle masinaga saate valida 21 erineva kohviretsepti vahel. Selleks, et valmistada ideaalne tass piimakohvi, tuleks kohv ja piim valada tassi üheaegselt. Tänu uusimatele tehnoloogiatele valmistab JURA “X8” kohvi ja piimavahtu samaaegselt ning saate isegi valmistada kaks tassi piimakohvi üheaegselt.

P.E.P.® tehnoloogiaga lastakse kuum vesi pulseerides läbi kohvipuru ning tulemuseks on erakordselt heade maitse- ja lõhnaomadustega espresso või ristretto. Värviline TFT-ekraan ja mugavad juhtnupud teevad masina juhtimise mugavaks ja lihtsaks. Lisaks on võimalik masinat juhtida ka nutitelefoni kaudu.

LIHTNE HOOLDUS

JURA “X” seeria kohvimaisnate hooldamine on äärmiselt lihtne: neil on integreeritud automaatsed loputus- ja puhastusprogrammid. Piimasüsteemi puhastusprogramm on samuti automaatne ning seda saab käivitada vaid nupuvajutusega. Puhastusprogrammide juhtnuppe saab deaktiveerida, et vältida ümberseadistamist või kogemata programmi käivitamist. Jääkveeanum ja kohvipaksusahtel on sisse ehitatud viisil, et neid oleks lihtne eemaldada ja puhastada kasvõi ühe käega. Topelttila on lihtsasti eemaldatav, et tagada lihtne ligipääs puhastamiseks ja seega ka kohvimasina laitmatu hügieen.

 

Tehnilised andmed

üüp Täisautomaatsed
Tootja Jura
Värv Must/Hõbe
Garantiiaeg 12 kuud
Kasutavad Kohvioad
Kohvimasina ekraan Värviline
Kohvimasina menüü keeled eesti, inglise, saksa
Veepaagi maht 5 l
Kohviubade mahuti 500 g
Piimavahustusotsiku tüüp Automaatne vahustaja
Kohviveski tüüp Keraamiline
Mitu musta kohvi saab valmistada korraga 2
Mitu piimaga kohvi saab valmistada korraga 2
Kas kohvimasin valmistab kuuma vett? Jah
Kas kohvimasin valmistab kuuma piima? Jah
Reguleeritav kohvi kangus Jah
Maksimaalne tassi kõrgus 153 mm
Programmeeritav veetemperatuur Jah
Katlakivieemaldusprogramm Jah
Piimasüsteemi puhastusprogramm Jah
Masinapuhastusprogramm Jah
Automaatne loputus Jah
Kohvipaksusahtli mahutavus (tassides) 40
Võimsus 1450 W
Veepumba rõhk 15 BAR
Sügavus 46.1 cm
Kõrgus 47 cm
Laius 37.3 cm
Päritoluriik Šveits
EAN 7610917151004
Kaal 14 kg

Kasutusjuhend

JURA X8 kasutusjuhend

Küsi lisainfot:

Tel: +372 66 25 511 E-post: info@kohvikeskus.ee
AMA