Kohvikeskus

Tunned huvi kohvimaailma vastu ning soovid katsetada erinevaid maitseid erinevatest riikidest?

Meie Eestis röstitud päritolumaa kohvid on kõik veidike omamoodi ning kui soovid maitseid proovida, siis meie e-poest leiad ka erikohvide 250g pakid

Üldjoontes: otsid midagi klassikalisemat? Proovi Brasiilia erikohvi. Otsid midagi põnevamat ning eristuvat maitset? Proovi La Esperanza kohviube.

Samuti soovitame päritolumaa kohvisid just musta kohvi austajatele, kuna piimakohvides võivad keerukamad maitsenüansid kaotsi minna. Piimakohvide armastajatele soovitame pigem kohvisegusid, mis on tasakaalustatud maitsega tänu erinevate kohvisortide erinevatele omadustele.

Mis on päritolumaa- ehk erikohv?

Kas oled kunagi kohvikusse sisse astunud, pakutavat pruulimenüüd vaadanud ja mõelnud, miks reklaamitakse päritolumaa kohvi? Mida see tegelikult tähendab? Miks see oluline on? Kas peaksid üldse hoolima?

Päritolumaa kohvi puhul on kõige olulisem selle jälgitavus, see, et tead täpselt, kust sinu kohv pärit on ja et tegemist on konkreetse kohviga, mitte seguga. Tihti on see kõrgema kvaliteedi tunnus, et kohv on pärit konkreetsest regioonist, mis asub ainulaadses keskkonnas, mis omakorda määrab ära kohvioa maitsetunnused.

Seetõttu armastavad paljud päritolumaa kohvi – see on seotud sinu kohvi profiili sügavama mõistmisega.

Vatame nüüd aga lähemalt, millised erilised päritolumaakohvid on meie valikus.

Brasiilia Cerrado Bandeirante 1 kg

Väga mahe ja keskmiselt magusa maitsega kohv, mis on Brasiilia selle piirkonna araabikale iseloomulik. Sobib igapäevaseks nautimiseks!

Puhta maitsega, milles tumedam röst toob esile karamellised noodid ja väga madala happesuse.

Colombia Supremo 1 kg

Väga puhta maitsega kohv, milles on tunda suurepärast kombinatsiooni lillelisest värskusest ja puuvilja magususest! Tunda rikkalikku šokolaadist nooti ning vihjeid mandlile. Värske ja puhta järelmaitsega kohv.

Costa Rica Tarrazu 1 kg

Siidjalt pehme ja erksalt puhas kohv, milles on tunda röstitud pähklite ja tumeda šokolaadi kergelt magusat järelmaitset!

Colombia La Esperanza (Bio/Orgaaniline) 1kg

See kohv on väikefarmeritelt, kes on keskendunud orgaanilise kohvi kasvatamisele. 

Selle ausa kaubanduse (FairTrade) ja ökoloogilise (Biologisch) kohvi maitseprofiil: kergelt tsitruselise ning veinise noodiga, milles on tunda vihjeid šokolaadile ning pähklitele, keskmise happesusega.

Tasakaalukas maitse ning nauditav aroom.

PS: Kas teadsid, et püsiklientidele on kõik kohvioad -5%? Lisaks teeme ka spetsiaalseid kampaaniaid, mis on mõeldud ainult püsiklientidele ning liitudes teenid kohe 5 eurot ostukrediiti!

Kõlab hästi? Loe liitumise tingimusi siit ning registreeri end püsikliendiks!