Minu konto

Logi sisse

Kaotasid parooli?

Registreeru

Parool saadetakse e-posti aadressile.

Püsikliendiprogramm

Ostukorv

Püsikliendiprogramm

MIDA KOHVIKESKUSE PÜSIKLIENDIPROGRAMM PAKUB?

☕️ Igakuised soodustused!

☕️ Iga sooritatud ostuga kanname Teie kliendikontole 1% ostusummast tagasi.

☕️ Registeeri ennast püsikliendiks ja teenid kohe 5€ ostuboonust!

MIDA PEAN TEGEMA, ET PÜSIKLIENDIKS SAADA?

☕️ Kui Sul juba on kasutaja, siis: – logi end sisse ja naudi püsikliendipakkumisi ning 1% kogu ostudelt Kohvikeskuse raha tagasi!

☕️ Kui Sul ei ole veel kasutajat, siis: – registreeri end kliendiks, tee oma esimene ost 5€ soodsamalt ja naudi kõiki teisi püsikliendipakkumisi. Püsikliendiks registreerumiseks klikkige lingil Registreeruge püsikliendiks

NB! Boonusraha kehtib kalendriaasta ja järgmise aasta 31.01 kuupäevaga.
Näiteks: 31.01.22 aegub 1.01-31.12.21 tehtud ostuboonus ja 2022 jaanuar tehtud ostude eest boonus kandub edasi uute aastasse.

Kogutud ostuboonust näed – MINU KONTO LEHELT

NB! Boonusraha on võimalik koguda hetkel VAID e-poes tehtud ostudelt!

Püsikliendiprogrammi tingimused

1. OÜ Joogiekspert (Kohvikeskus) püsikliendiprogrammiga liitumise tingimused

1.1. OÜ Joogiekspert (Kohvikeskus) püsikliendiprogramm (edaspidi programm) on suunatud füüsilistele isikutele, kellele kehtib programmiga liitudes kõigis Kohvikeskuse esindustes sooritatud ostudelt 1% raha tagasi boonus. Ostuboonust ei saa ei saa vahetada rahaks ega kinkekaartideks. Püsikliendi soodustused on hetkel vaid e-poes ja ostuboonust on võimalik teenida tagasi VAID e-poes tehtud ostude eest! Esindustes kohapeal püsikliendiprogramm ei toimu.

1.2 Igal isikul saab korraga olla üks kehtiv programmi konto.

1.3 Programmiga liitumine on tasuta.

1.4 Püsikliendi staatust ei anta füüsilisele isikule tema nõusolekuta ning vastavat liitumise ankeeti täitmata.

1.5 Boonusraha kehtib kalendriaasta ja järgmise aasta 31.01 kuupäevaga.
Näiteks: 31.01.22 aegub 1.01-31.12.21 tehtud ostuboonus ja 2022 jaanuar tehtud ostude eest boonus kandub edasi uute aastasse.

1.6 Kohvikeskuse privaatsuspoliitika tingimustega saab tutvuda SIIN

2. Programmi kasutamise tingimused

2.1 Kohvikeskuse püsikliendile laienevad soodustused koheselt peale kliendiks registeerimist. Tagantjärele püsikliendi soodustusi juba teostud ostudele ei rakendata.

2.2. Kui programmiga on liitunud füüsiline isik, on programmi konto personaalne ning seda on lubatud kasutada ainult programmiga liitunud isikul.

2.3. Kui ilmneb, et püsiklient on rikkunud programmi kasutamise tingimusi, on OÜ Joogiekspert (Kohvikeskus) õigus püsikliendi staatus lõpetada.

2.4. OÜ Joogiekspert (Kohvikeskus) ei ole kohustatud hüvitama püsikliendile teise isiku poolt püsikliendi konto kasutamisega tekitatud kahju.

3. Muud tingimused

3.1. Püsikliendi staatus ja konto kustutatakse kui klient ei ole teinud oste 18 kuu jooksul.

3.2. Joogiekspert OÜ (Kohvikeskus) on õigus programmi, sh programmi tingimusi ja soodustuste kasutamise määrasid muuta ühepoolselt, teavitades püsikliente sellest e-maili teel.

3.3 Kui püsiklient ei soovi jätkata konto kasutamist muudetud tingimuste kohaselt ja/või soovib lõpetada oma püsikliendi staatuse, on tal õigus esitada vabas vormis avaldus programmist loobumiseks, kirjutades aadressil info@kohvikeskus.ee. Vastava avalduse esitamisel kustutatakse püsikliendi konto peale avalduse töötlemist. Programmi kasutamisest loobumise avalduse esitamisel loobub klient kõigist püsiklientidele laienevatest soodustustest ning ostuboonusest. Pärast seda ei ole kliendil enam võimalik soodustusi kasutada ja kogunenud ostuboonus kustutatakse.