Minu konto

Logi sisse

Kaotasid parooli?

Registreeru

Parool saadetakse e-posti aadressile.

Püsikliendiprogramm

Ostukorv

Kohvimasinate rent ja müük ettevõtetele

Esita päring

Kohvimasinate rent ja müük ettevõtetele kohvikeskus

  Kontaktandmed

  Aadress

  Lisainfo


  Joogiekspert OÜ on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, kes pakkunud äriklientidele kohviteenust juba aastast 2010. Algusest peale on meie tegevuse peaeesmärk olnud kvaliteetne tulemus kohvitassis. Pakume lahendusi ühe inimesega kontorist suurtehasteni.

  Võite ka külastada endale lähimat Kohvikeskuse kontorit või kutsuge meid külla ja koos leiame Teie ettevõttele sobiva kohvilahenduse!

  Milles seisneb kvaliteet meie valdkonnas?

  Kõige aluseks on hea tulemus tassis!

  1. Meie kohviretseptid on koostatud lähtavalt Eesti turu maitseelistustest. Püüame klientidele alati pakkuda võimalikult värske röstiga kohviube (me ei osta korraga suuri koguseid lattu, vaid uuendame partiisid pidevalt). Kohvioad on röstitud Eests, meie enda Baltikumi suurimas ja moodsaimas röstimiskojas. Valikus on üle 10 erineva kohvisordi, lisaks erinevaid teesorte, kakaod ja muid lahustuvaid tooraineid.
  2. Müüme/rendime vaid kvaliteetseid ja töökindlaid seadmeid (JURA, NECTA, Franke, Nuova Simonelli), mis tagavad suurepärasest toorainest väga hea tulemuse tassi!
  3. Valikus ka suupiste- ja joogiautomaadid koos snäkkide ja jookide täitmisteenusega.
  4. Teame, et seadmete korralik hooldus ja asjatundlik seadistatus on väga olulised. Tunneme oma masinate hingeelu ning koolitame alati välja ka personali ning oleme olemas iga võimaliku murega.
  5. Kaubatarned järgnevaks tööpäevaks.
  6. Mugavusteenusena täidame ise toorainega nii kohvi- kui snäkiautomaate.
  7. Meie tehniline tugi suudab operatiivselt teenindada igat piirkonda Eestis. Oleme rajanud kontorite ja hoolduskeskuste võrgustiku: Tartu, Tallinn, Pärnu, Rakvere, Viljandi ja Kuressaare. Kõikidel klientidel on vastavas piirkonnas personaalne haldur, kes hoolitseb sujuva koostöö eest.
  8. Meie majanduslik seisukord on Creditinfo 2022 reitingu järgi suurepärane (AAA) ja viimase kaheksa majandusaasta jooksul järjepidevalt kõrge A-klassi tasemel olnud.
  9. Osaleme erinevatel riigihangetel ja valdkonna ühe põhitegijana omame väga väärikat kliendireferentsi.

  Lihtsalt täitke kontaktivorm ning leiame ise Teie ettevõttele sobivaima lahenduse ning võtame Teiega ühendust. Jätke kõik muu meie hoolde!