Kohvikeskus

Pakkumine on imelihtne – pakid oma vana ja väeti kohvimasina kokku, viid lähimasse Kohvikeskusesse ja tuled koju tagasi uhiuue Jura kohvimasinaga, mille saad -15 % soodsamalt + tuleb kingiks 1 pk Kohivikeskuse kohviube!

Kui soovid järelmaksuga osta siis on 0% intressi, 0€ sissemakse ja 0€ lepingutasu võimalus (järelmaksu sisse on võimalik panna ka lisatarvikuid, hooldustarvikuid ja kohviube). Kõlab hästi?

Ma oleks juba teel, aga siiski mõned tingimused on ka. Tagastav kohvimasin võib olla ükskõik mis brändi oma ja ei pea olema töökorras aga peab olema komplektne. Kui sul tekib küsimus, kas sinu vana kohvimasin sobib vahetuskampaanisse siis võid julgelt kirjutada info@kohvikeskus.ee või helistada +372 662 5511.

Vahetuskampaania parimad pakkumised:

JURA ENA 8 Full Nordic White / JURA ENA 8 Full Metropolitan Black

(Vahetuskampaania hind 934€)

Kui otsid väikest kohvimasinat mis sobiks 1-2-le joojale ja sobiks mõõtmete poolest igasse kööki, siis JURA ENA 8 Full on just sulle.

JURA “ENA 8 Full” – see on väike, lihtne, kuid stiilne ühe-tassi-kohvimasin. Vaid
nupuvajutusega saad valmistada enda lemmiku valikust kohvijookidest, mis rahuldavad ka nõudlikemate kohvisõprade vajadused. Teeb nupulevajutusega espressot, musta kohvi, lattet, cappuccinot, flat white.

JURA “E8 Dark Inox” / JURA “E8 Piano Black” / JURA “E8 Piano White”

(Vahetuskampaania erihind 1024€ / Vahetuskampaania hind 1061€, Vahetuskampaania hind 1061€)

See kohvimasin on siis juba mahutite poolest suurem kui ENA 8, ehk siis kui tarbimine on suurem kui 2 tassi siis käib ka külalisi kodus, on see täitsa ideaalne lahendus.
Viimase generatsiooni populaarseim JURA Kohvimasinate seeria “E8” on nüüd veelgi parem! Uuenenud JURA “E8” on läbinud värskenduskuuri disain ja mitmed lisafunktsioonide näol, mis varem olid saadaval ainult premium-klassi kohvimasinatel.

JURA “E8” võimaldab valmistada 17 erinevat jooki – aromaatsest espressost trendika cortado’ni. Uue kohvivalmistamise süsteemi abil saab professionaalselt valmistada ka selliseid pikki mahedaid kohvijooke nagu caffè Barista ja lungo Barista. Kes naudib veidi kangemat kohvi, saab Extra Shot funktsiooni abil oma cappuccino’le, flat white’ile või latte macchiato’le lisasärtsu anda. Piimasüsteemi puhastamine toimub automaatselt vaid ühe nupuvajutusega ja imekiiresti. Tassialus on samuti maksimaalselt ergonoomiline ja aluse saab eemaldada mugavalt vaid ühe käega.

JURA S8 (Piano Black)

(Vahetuskampaania hind 1266€)

Selle kohvimasinaga saate ainult ühe nupuvajutusega valmistada oma lemmiku kuni 15 kohviretsepti seast. Innovatiivne “P.E.P.” tõmbekamber optimeerib tõmbeaja. Ristretto või espresso tegemisel surub masin kuuma vett läbi jahvatatud kohvi lühikeste intervallide kaupa. See aitab avalduda kohvi maitsenüanssidel ja aroomidel. Värviline TFT ekraan teeb kohvi valmistamise lihtsamaks ja toob kohvijoogid vaid ühe puute kaugusele. Ekraanil on kuvatud kõik saadavalolevad joogid, lisaks saate seadistada sobiva koguse vett, piimavahtu ja kohvi kanguse. Selle ekraani abil saavad ka need, kes
varem ühtegi täisautomaatset kohvimasinat kasutanud ei ole, valmistada endale soovitud joogi. See on eriliselt kasutajasõbralik tehnoloogia.

JURA “Z10 Aluminim Dark Inox” / JURA “Z10 Diamond White” / JURA “Z10 Aluminium Black”

(Vahetuskampaania hind 2464€ / Vahetuskampaania hind 2039€ / Vahetuskampaania hind 2124€)

JURA ”Z10” on Šveitsi inseneride meistriteos, mis kahekordistab kohvijookide valikut. Espressomasin valmistab ühe nupuvajutusega palju erinevaid sooje jooke alates intensiivsest espressost ja lõpetades trendika flat white’iga. Lisaks annab masin kohvi nautimisele täiesti uue mõõtme, pakkudes külmpruulitud kohvijooke. See on võimalik tänu toodet tuvastavale veskile (P.R.G.), mis tunneb valitud kohvijoogi ära ning muudab kiiresti ja täpselt kohvi jahvatusastet. JURA on töötanud välja külmekstraktsiooni protsessi, mis on sõna otseses mõttes värskendav uuendus.

Mis ma siin ikka pikalt kirjutan, ma usun, et sa oled juba oma kohvimasinat kokku pakkima läinud või siis lõpetanud lugemise, sest sul juba on JURA kodus olemas.

Kirjutamiseni!