Tooted
al. 15€ transport tasuta
Tellimus teele samal päeval
Acc_SmartConnect16_pss_salespack.tif

JURA Smart Connect

või 3 makset 16.33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Hind:
49

98 laos

Toode on laos
Tarnime 1-2 päevaga

Sinu eelistustele vastav kohvielamus Bluetoothi® kaudu

Täisautomaatse kohvimasina juhtimine nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu on nüüd lihtsam kui kunagi varem tänu JURA Smart Connecti funktsioonile, mis võimaldab suhelda nutikate lisatarvikutega ja pakub uusi programmeerimisvõimalusi. Uus Jura Smart Connect kasutab Bluetooth®-ühendust ja saatjat, mille saab lihtsalt kohvimasinaga ühendada. Rakendusega saad seejärel masinat juhtmevabalt kasutada ja programmeerida ning ühendada sellega erinevaid lisatarvikuid.

Ainult professionaalsetel mudelitel: See rakendus lubab teil jälgida kohvimasina statistikat. Saate ka aktiveerida teatised, mis annavad märku, kui masinal on vaja hooldust (tühi ubademahuti või veepaak ja täis kohvipaksusahtel). Neid teatisi saab saata mitmele seadmele, et õiged inimesed saaksid selle info lihtsalt kätte.

Rakendus JURA Operating Experience (J.O.E.®) toob kohvimasina juhtimise võimalused mugavalt sinu nutitelefoni. J.O.E.® on äärmiselt intuitiivne, mugav ja kaasaegne viis JURA automaatsete kohvimasinate kõigi eeliste parimaks ära kasutamiseks*. JURA Operating Experience’i rakendusega saad oma JURA kohvimasinat* mugavalt nutitelefoni puuteekraani abil juhtida.

Küsi lisainfot:

Tel: +372 66 25 511 E-post: info@kohvikeskus.ee
AMA