Tooted
al. 15€ transport tasuta
Tellimus teele samal päeval
cupwarmer_s_white_image3
cupwarmer_s_white_image2cupwarmer_s_white_image1cupwarmer_s_white_image8cupwarmer_s_white_image5cupwarmer_s_white_image4

JURA Tassisoojendi S (valge)

või 3 makset 33.00€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Hind:
99
Hetkel ei ole toodet laos. Palun võtke ühendust, kui soovite toodete tellida.
Veelgi suurem kohvinauding – eelsoojendatud tassist

Baristad soovitavad portselantasse alati eelsoojendada. Seda sellepärast, et külm tass võib värskelt valmistatud kohvi koguni 10 kraadi võrra maha jahutada kohe, kui kohv tassi jõuab. Tassi õige temperatuur aitab kohvi aroomil avalduda kogu selle täiuses.

JURA väikeste mõõtudega praktiline tassisoojendi on ideaalne tarvik kõikidele automaatsetele espressomasinatele. Tassisoojendi S hoiab tasse pidevalt umbes 55 °C temperatuuril. Kate ei lase soojusel kaduda ja seega on ka energiakulu mõistlik.

Tooteinfo

Lihtne, nutikas ja ruumisäästlik disain

Tassisoojendi S mõõdud on vaid 13,9 x 19,9 x 25,8 cm, mistõttu on seda mugav soovitud kohta paigutada. Vaid ühe sisse-/väljalülitusnupu vajutusega töötav seade on lihtne, kuid elegantne lisand igale automaatsele espressomasinale ja alati kasutamiseks valmis.

Täiuslik ruumikasutus

Tassisoojendi S on just täpselt kodukasutuseks sobiv – see mahutab kaheksa espressotassi (läbimõõduga 57 mm), kuus kohvitassi (läbimõõduga 66 mm) või neli cappuccino-tassi (läbimõõduga 90 cm).

Ideaalsel temperatuuril tass

Tassisoojendi S hoiab tasse pidevalt umbes 55 °C temperatuuril. Kate ei lase soojusel kaduda ja seega on ka energiakulu mõistlik. Ideaalsele temperatuurile eelsoojendatud tassis on kohvijoogid aromaatsemad kui kunagi varem – ükskõik, kas jood särtsakat espressot või kreemjat cappuccino’t.

Tehnilised andmed

Toitejuhtme pikkus: 1,1 m

Võimsus: 13 vatt

Pinge: 220 – 240 V ~

Sagedus: 50 – 60 Hz

Kaal: 1,1 kg

Laius: 13,9 cm

Kõrgus: 19,9 cm

Sügavus: 25,8 cm

Tootekood: 24176

Küsi lisainfot:

Tel: +372 66 25 511 E-post: info@kohvikeskus.ee
AMA