Tooted
al. 15€ transport tasuta
Tellimus teele samal päeval
cc0-6l_white_image3
cc0-6l_white_image1cc0-6l_white_image2cc0-6l_white_image6cc0-6l_white_image8

Piimajahuti JURA Cool Control White 0,6L

või 3 makset 56.33€ kuus, ilma lisatasudeta. Modena

Hind:
169

6 laos

Toode on laos
Tarnime 1-2 päevaga
Tasuta transport!

Lisatooted

Piimajahuti JURA Cool Control White 0,6L169.00 €

Kokku: 169.00 €
Iga valitud ese lisatakse automaatselt järelmaksupäringusse.

Parim ruumikasutus

Cool Controli elegantne disain võimaldab seda kasutada ka kohtades, kus on vähe ruumi. Innovaatiline ja kompaktne piimajahuti mahub tänu oma väikestele mõõtudele isegi pisikessse kööginurka.

Elegantne disain

Cool Control piimajahutil on klassikaline JURA stiil. Esmaklassilised materjalid, kvaliteetsest 1,5 mm paksusest roostevabast terasest kaas ja elegantsed õhuavad rõhutavad Cool Controli suurepärast disaini veelgi. Selgete minimalistlike joontega Cool Control 0,6 l sobib kokku mis tahes JURA kohvimasinaga.

Täiuslik piim

Cool Control piimajahutiga saad valmistada värsket peent piimavahtu sellistele põnevatele kohvijookidele nagu näiteks flat white, ja tulemus on iga kord täiuslik. Selle saavutamiseks hoitakse piima jahutatuna optimaalse 4 °C juures. Piimataseme indikaator tagab, et kasutajale tuletatakse alati meelde, kui jahutisse on vaja piima lisada.

Hügieen on lihtsalt tagatud

Tihedalt sulguvad ühendused tagavad õhutiheda ühenduse piimajahuti, piimavooliku ja -otsiku vahel. Lihtne kinni- ja lahtiühendamine toimub vaid mõne hetkega. Optimaalne hügieen on tagatud nii piimaga kohvi valmistamisel kui ka sellele järgneval automaatsel piimasüsteemi puhastamisel. Roostevabast terasest mahuti, piimavoolik ja adapter on kõik nõudepesumasinas pestavad, tagades lihtsa vaevaga täiusliku puhtuse.

Kasutusjuhend

Kasutusjuhend Cool Control 1 l 

Küsi lisainfot:

Tel: +372 66 25 511 E-post: info@kohvikeskus.ee
AMA