Kohvikeskus

Kohvimasinaid erinevatelt tootjatelt erinevate funktsioonidega on tohutult. Üks kaubamärk, mis järjepidevalt klientidelt kõrget kiitust pälvib, on JURA. Kvaliteedile ja uuendustele pühendunud JURA kohvimasinad on loodud tagades kasutusmugavuse ja ülima disaini. Kuid kuna valida on mitme mudeli vahel, võib olla raske otsustada, milline neist Sulle kõige paremini sobib. Siin on JURA mudelite võrdlus Sulle asja lihtsamaks tegemiseks.

Mis on JURA?

JURA, tuntud ka kui JURA Elektroapparate AP, on Šveitsi ettevõte, asutatud 1931. aastal Leo Henzrioh poolt. Tootmis- ja turustusettevõtte näoks on Šveitsi tennisist Roger Federer.

Nende lugu sai alguse paljudest erinevatest kodutoodetest nagu raadiod, triikrauad, tolmuimejad jne, kuid kui nad espressomasinate maailma sisenesid, ei vaadanud nad enam tagasi. Sellest ajast on nad oma muude toodete tootmisest järk-järgult loobunud, et suunata kogu oma uuenduslik energia kohvimasinate tootmisele.

Kuna JURA eesmärk on olla espressotehnoloogia esirinnas, toodavad nad eranditult täis- ja üliautomaatseid masinaid (märkus: JURA lasi hiljuti välja ka poolautomaatse kohvimasina ONO, sellest masinast juba järgmises blogipostituses). Neil on tavaliselt klanitud ja lihtsad kujundused, mis lisavad igasse kööki esteetikat. Ka nende tulevikku suunatud mõtteviisi tõttu on nende masinad kõik tipptasemel ja uuenduslikkuse eestvedajad. JURA on pühendunud ainult parimate materjalide ja -funktsioonide kasutamisele.

JURA kohta saad rohkem lugeda siit.

Miks valida JURA?

Värske kohv – millal iganes soovid

JURA automaatsed kohvimasinad tagavad värsketest kohviubadest täiusliku kohvielamuse – jahvatatud ja pruulitud vaid ühe nupuvajutusega.

Kohv sisaldab ligikaudu 1000 erinevat aroomiühendit, mis teeb sellest ühe kõige aromaatsema vilja. Kohvi maitse ja aroom on aga väga õhutundlik, seega maksimaalseks kohvielamuseks tuleks kohv jahvatada värskelt enne pruulimist. JURAga naudid kohvijooke alati värskelt jahvatatuna, mitte kapslis.

Kohv Sinu eelistuste järgi

JURA automaatse kohvimasinaga saad vastavalt oma maitsele valida peaaegu piiramatu värskete kohviubade valiku hulgast. JURA masinad on loodud igast segust ja röstist parima maitse saamiseks. Lisaks saad JURA kohvimasinatega oma maitse järgi personaliseerida kohvi või piima koguseid, jahvatusastet, kohvi kangust, vee temperatuuri ning paljudes masinates oma retseptid salvestada. Kuid JURA kasutamine varasemaid kohviteadmisi ei nõua: masinatesse on eelprogrammeeritud vastavalt mudelile erinevad joogid, et saaksid kohe nautima hakata!

Kõrgekvaliteediline espresso ja piimakohv

JURA kohvimasinad on mitmekülgsed ja võimaldavad valmistada erinevaid kohvijooke, sealhulgas cappuccino, latte ja macchiato (v.a musta kohvi masinad E6 ja ENA 4). JURA kohvimasinad on mõeldud kvaliteetse espressokohvi tootmiseks, mis on rikkalik, kreemjas ja maitsev. JURA on tuntud ka oma järjepidevuse poolest: nende kohvimasinad suudavad toota igal ajal sama kvaliteediga kohvi.

JURA automaatsed kohvimasinad on loodud selleks, et valmistada iga kord täiuslik kohv. JURA kohvimasinad tulevad sageli innovaatiliste funktsioonidega, nagu sisseehitatud kohviveskid, piimavahustajad ja programmeeritavad seaded, mis võimaldavad kasutajatel kohvi vastavalt oma maitsele kohandada. Neil on palju erinevaid programmeerimisvalikuid: ka suuremad baristad saavad timmida kohvimasina ja -jookide seadeid vastavalt oma tassi suurusele ja maitseeelistustele. 

Kasutusmugavus

JURA kohvimasinad on lihtsasti kasutatavad ja neil on intuitiivsed juhtnupud, mis muudavad kohvi valmistamise lihtsaks. Sa ei pea aktiivselt jälgima ka, millal viimati masinat puhastasid, kuna JURA kohvimasinad ütlevad Sulle ise, kui on aeg kohvirasvade või katlakivi pesuks. Samuti on uuematel JURA kohvimasinatel filter ja kohvimasin RFID-tehnoloogia kaudu juhtmevabalt ühendatud. Masin tunneb filtri kiibi abil filtri automaatselt ära ja valib sobivad seadistused.

Vastupidavus 

JURA kohvimasinad on ehitatud vastupidavaks ja valmistatud kõrgekvaliteedilistest materjalidest. „JURA tooted lihtsalt kestavad kauem.” Aastakümneid on kliendid seda ikka ja jälle rääkinud ning see peegeldab JURA filosoofiat nii minevikus kui ka tänapäeval. Väärtuslike ressursside nutikas kasutamine on JURA brändi väärtuste oluline aspekt. 

Et JURA masinad säilitaksid oma väärtuse pikka aega, on hooldatavus nende kohvimasinate disainimisel põhinõue. JURA kujundab komponente nii, et need oleksid tagasiühilduvad. See tähendab, et saame varuosasid vahetada, et masinad kestaksid kauem. Osa on tootmiseks heaks kiidetud alles siis, kui see on ennast tõestanud rangetes laboratoorsetes ja vastupidavustestides, mis simuleerivad mitmesuguseid kasutustingimusi.

Esteetiline disain mängib ka pikaealisuses olulist rolli. JURA kohvimasinatel on puhtad ja tugevad jooned, nii et need näevad välja värsked ja uued ka pärast aastatepikkust kasutust.

Hollandi suurima tarbijaorganisatsiooni Consumentenbond* 2021. aastal avaldatud uuring näitab, et keskmine kohvimasinate keskmine kasutusiga on kuus aastat. Kuid keskmiselt üheksa-aastat kestavad JURA masinad kestavad tervelt 50% kauem kui üleüldine kategooria keskmine.

*Avaldatud 11. veebruaril 2021 saidil fogyasztóntenbond.nl

Energiatõhusus

Meie planeedi ja selle väärtuslike ressursside austav kohtlemine on JURA jaoks alati olnud äärmiselt oluline. Seetõttu on JURA automaatsed kohvimasinad varustatud uuenduslike tehnoloogiate ja energiasäästurežiimidega, et vältida tarbetut energiatarbimist. Sõltumatud testid näitavad, et JURA masinad on energiatõhususe osas parimate hulgas.

Valmistades kohvi värsketest ubadest, aitad aktiivselt vähendada jäätmeid. Kohvipaksu saab hõlpsasti kompostida või kasutada ilutaimede väetamiseks. Loe lähemalt, kuidas kohvipaksu taaskasutada siit.

Kokkuvõttes on JURA kohvimasinad suurepärane valik kohvihuvilistele, kes otsivad kõrgkvaliteedilist, usaldusväärset ja lihtsalt kasutatavat kohvimasinat.

Ülevaade

Musta kohvi eelistajatele

JURA ENA 4

Kui idee flat white’ist või latte macchiatost paneb sind nina krimpsutama, võib JURA ENA 4 olla sinu jaoks õige valik.

See 2021. aasta kompaktne täisautomaatne masin keskendub vaid põhitõdedele: ENA 4 valmistab espressot, musta kohvi, espresso doppiot ja caffe doppiot. Mõne lihtsa espressofänni jaoks on see kõik, mida tegelikult vajad. Valida saad 3 kangusastme vahel, varieerudes 6 kuni 10 grammi kohvini. Kui sellest jääb väheks, siis saad kangema maitse topeltespresso abil.

JURA ENA 4 on JURA valikus kõige eelarvesõbralikum kohvimasin, kuid kuna sellel on 3D kohvivalmistus, PEP, Aroma G3 veski ja IPBAS ehk nutikas eelsoojendus (loe JURA võtmetehnoloogiatest lähemalt siit), võid sellelt masinalt oodata sama kvaliteetset espressot nagu tipptasemel astme valik. 3D kohvivalmistus tagab, et vesi jookseks ühtlaselt läbi jahvatatud kohvi mitmel tasandil ning nutikas eelsoojendus, et kohvis säiliks võimalikult palju maitsenüansse ja aroomsust.

Masinal on sümbolitega ekraan. Selle espressomasina veepaak mahutab 1,1l ja oamahuti 125g. Sellest piisab ühele kohvijoojale või väikesele majapidamisele ning kompaktsest disainist on abi väiksemates köökides.

 • Kompaktsed mõõdud: kõrgus 32,3 cm, laius 27,1 cm ja sügavus 44,5 cm
 • Ooterežiimil 0W energiakulu
 • Saab kasutada ka eeljahvatatud kohvi
 • Masin annab teada, kui vedeliku- või kohvipaksusahtel täis saab ning kui oleks vaja filter vahetada või puhastusprogramm teostada

JURA E6

JURA E6 on hea valik nendele, kes küll igapäevaselt piimakohvi ei joo, aga soovivad võimalust vahel endale või külalistele maiuspalaks cappuccinot pakkuda. See tuleneb sellest, et ühe nupuvajutusega valmistab E6 lungo, musta kohvi, espresso, espresso doppio ja kuuma vett. Cappuccino valmistamiseks on vajalik avada ja sulgeda piimakraan.

JURA E6 kohvimasinal on Professional Aroma Grinder veski, mis tagab 12,2% rohkem aroomi võrreldes tavaliste kohviveskitega ja ühtlase jahvatusastme kogu masina eluea jooksul. Veski kindlustab lõiketerade optimaalse jahvatamisnurga, mis pakub aga täiusliku maitseelamuse. Lisaks leiab ka E6-lt 3D kohvivalmistuse, PEP ja IPBAS tehnoloogiad, kindlustamaks maksimaalse kohvinaudingu nii pikkade kui ka lühikeste jookide puhul.

E6 võimaldab valida 8 erineva kohvikanguse vahel 5 kuni 16 grammi kohvini, seega soovitame kange kohvi fännidele kindlasti E6-t üle ENA 4. Samuti on masinal ENA4-st kahekordselt suurem 1.9l veepaak, 280g oamahuti ja suurem kohvijäägi mahuti (16 portsjonit). Need tegurid teevad ka E6 mõõtudelt suuremaks, kuid samas mitte oluliselt.

 • Kompaktsed mõõdud: kõrgus 35,1 cm, laius 28 cm ja sügavus 44,6 cm
 • Ooterežiimil 0W energiakulu
 • Kaks tassi musta kohvi korraga
 • Saab kasutada ka eeljahvatatud kohvi
 • Masin annab teada, kui vedeliku- või kohvipaksusahtel täis saab ning kui oleks vaja filter vahetada või puhastusprogramm teha.
 • 2.8” värviline ekraan

Piimakohvi fännidele

JURA ENA 8

JURA ENA 8 on kompaktne ja stiilne valik, mistõttu on see suurepärane valik neile, kes soovivad kvaliteetset kohvimasinat, mis ei võta liiga palju ruumi. Vaatamata oma väikesele suurusele pakub ENA 8 endiselt mitmesuguseid kohvitüüpe, sealhulgas espressot, cappuccinot ja latte macchiatot. Masin kasutab Aroma G3 veskit, mis tagab ubade kiire ja täpse jahvatuse parimate maitse- ja aroomiomaduste säilitamiseks. Ka ENA 8-l on JURA patenteeritud “Pulse Extraction Process”, mis tagab järjepideva kohvi ekstraheerimise ja rikkaliku, täidlase maitse – ka lühikeste kohvijookide puhul. Samuti on masinal 3D kohvivalmistus ja intelligentne eelsoojendus.

Üks ENA 8 silmapaistvamaid omadusi on selle elegantne disain. Masinal on minimalistlik välimus, mis teeb sellest suurepärase lisandi igasse kaasaegsesse kööki. ENA 8 on intuitiivse juhtpaneeli ja selge 2.8” värvilise puutetundliku ekraaniga ka uskumatult lihtne kasutada ning seadeid muuta. Lisaks saab masinal teostada piimasüsteemi puhastust vaid ühe nupuvajutusega! Uued ENA 8 kohvimasinad suudavad pruulida korraga ka mitu musta kohvijooki või lisada piimakohvidele topelt espresso. Soovitame masinat väikse tarbimisega majapidamistele – mitme kohvientusiastist leibkonnale soovitame juba näiteks JURA E8-t.

 • Mõõdud: kõrgus 32,3 cm, laius 27,1 cm ja sügavus 44,5 cm
 • 1.1-liitrine veepaak, 125-grammine oamahuti, 10 portsjonit mahutav kohvijäägisahtel 
 • Kaks tassi musta kohvi korraga
 • Ooterežiimil 0W energiakulu
 • Saab kasutada ka eeljahvatatud kohvi
 • Masin annab teada, kui vedeliku- või kohvipaksusahtel täis saab ning kui oleks vaja filter vahetada või puhastusprogramm teostada

JURA E8

E8 on pikka aega olnud JURA edukaim kohvimasin. E8 on täiuslik kombinatsioon mitmekülgsusest, taskukohasusest ja funktsionaalsusest.

E8-ga saab valmistada 17 erinevat kohvijooki ja igaüks neist on vastavalt Sinu eelistustele kohandatav. Reguleerida saab nii kohvi kogust, kangust, temperatuuri kui ka piima kogust. Selle kõige lihtsustamiseks juhatab Sind 3,5-tolline LED-ekraan läbi protsessi. Kõik joogid on saadaval vaid ühe nupuvajutusega, kuus nuppu ja täiesti uus tehisintellektiga kasutajaliides tagavad suurepärase kasutusmugavuse. Intelligentne algoritm tuvastab isiklikud eelistused ja kohandab avaekraani selliselt, et kaks või neli kasutaja lemmikjooki on alati kuvatud. Tõepoolest, E8 on nii lihtne kasutada, et just sel põhjusel võitis see hiljuti Red Doti disainiauhinna!

Sellel on ka JURA suurepärane P.A.G.2 veski ja impulsi ekstraheerimisprotsess rikkalikuma ja maitsvaima espresso valmistamiseks. Espresso valmistamisel kasutatakse JURA patenteeritud P.E.P-süsteemi, et saavutada rikkalikum maitse ja masin on varustatud peenvahustajaga, mis on spetsiaalselt loodud tootma Sinu valitud joogile sobivat täiuslikku piima tekstuuri.

Masinaga on ka piimasüsteemi pesu ühe nupuvajutusega, seega ei pea Sa ise lahuse valmistamise või loputusvee lisamisega tegelema.

 • Mõõdud: kõrgus 35,1 cm, laius 28 cm ja sügavus 44,6 cm
 • 1.9-liitrine veepaak, 280-grammine oamahuti, 16 portsjonit mahutav kohvijäägisahtel 
 • Kaks tassi musta kohvi korraga
 • Ooterežiimil 0W energiakulu
 • Saab kasutada ka eeljahvatatud kohvi
 • Masin annab teada, kui vedeliku- või kohvipaksusahtel täis saab ning kui oleks vaja filter vahetada või puhastusprogramm teostada

JURA preemium-kohvimasinad

JURA Z10

JURA Z10 on tipptasemel valik, mis on loodud neile, kes soovivad ülimat kohvikogemust. Selle intuitiivse puutetundliku ekraaniga saad hõlpsasti valida paljude kohvistiilide hulgast, sealhulgas espresso, latte macchiato ja palju muud – kõik ühe nupuvajutusega. Ja selle suure veepaagi ja võimsa (kuid väga vaikse!) veskiga ei pea Sa kunagi oma kohvi pikalt ootama. Lisaks pakub innovatiivne kohvimasin võimalust valmistada külmpruulitud kohvijooke – isegi piimakohvisid! Lisa vaid natuke jääd ning juba naudidki kuumadel suvepäevadel mõnusaid värskendavaid kohvijooke – ilma vesise maitseta.

Üks JURA Z10 silmapaistvamaid omadusi on selle kaasaegne disain. Masin on saadaval kolmes erinevas viimistluses: luksuslik 3 mm alumiiniumist korpuse ja raskest kroomitud valutsingist tassialusega Aluminium Dark Inox; alumiiniumist esipaneeliga Aluminium Black; valges läikivas viimistluses Diamond White (sisu on masinatel sama). Eriti mugavaks navigeerimiseks on masinal lisaks suurele puutetundlikule ekraanile ka pöördlüliti. Ja selle täiustatud funktsioonidega on Sul täielik kontroll oma kohvi valmistamise kogemuse üle. Alates keetmistemperatuuri reguleerimisest kuni kohandatud kohviprofiilide loomiseni on Z10 loodud Sinu elu lihtsamaks muutma. 

Z10-l on ka automaatne vahetus piimavahult kuumale piimale – nii ei pea Sa ise kraani liigutama, masin valmistab ise vastavalt valitud joogile perfektse konsistentsiga piimavahu. Võimalik on ka valida 10 erineva piima temperatuuriastme vahel.

Lisaks kõigile piimakohvi nautijatele: selle kohvimasinaga saad piimapesu teostada vaid nupuvajutusega! Samuti on kohvimasinal uuenduslik P.R.G. veski, mis valib automaatselt vastavalt Sinu poolt valitud kohvijoogile kohviubadele sobiva jahvatusastme, tagamaks parima kohvielamuse. Elektrooniliselt juhitav suure jõudlusega veski kohandub eelmääratud jahvatusastme järgi sekundi murdosa jooksul ehk palju kiiremini ja sagedamini, kui seda oleks võimalik käsitsi teha.

 • Mõõdud: kõrgus 38 cm, laius 32 cm ja sügavus 45 cm
 • Ooterežiimil 0W energiakulu
 • Aktiivne kohviubade olemasolu jälgimise süsteem, et veski ei  käiks tühjalt ringi
 • Kaks tassi musta kohvi korraga
 • Saab kasutada ka eeljahvatatud kohvi
 • Võimalik valmistada kannutäis kohvi
 • Masin annab teada, kui vedeliku- või kohvipaksusahtel täis saab ning kui oleks vaja filter vahetada või puhastusprogramm teostada

JURA S8

JURA S8 on võimas ja mitmekülgne kohvimasin, mis on mõeldud neile, kes hindavad puuteekraani mugavust ning kuuma piima funktsiooni. Selle 4,3-tollise värvilise intuitiivse puutetundliku ekraaniga saad hõlpsasti valida erinevate kohvistiilide, sealhulgas espresso, cappuccino ja latte macchiato vahel – kui E8 teeb lattet vaid piimavahuga, siis S8 võimaldab nii kuuma piima kui ka piimavahtu. S8-l on samuti JURA patenteeritud “Pulse Extraction Process”, mis tagab ühtlase kohvi ekstraheerimise ja rikkaliku täidlase maitse.

S8 sisaldab kiiret ja vaikset Aroma G3 veskit ning Fine Foam vahustajat, mis loob hõlpsalt peene tekstuuriga mikrovahu – barista koolitust pole vaja! Ka iga kohvijook on täielikult kohandatav, kümne erineva kohvi kangusastme, kolme temperatuurivaliku ning programmeeritava kohvi- ja piimakogusega. Ning loomulikult saab kõik teie eelistused salvestada ning luua omanimelisi jooke!

JURAle omaselt on masinal on läikiv viimistlus ja minimalistlik välimus, mis teeb sellest suurepärase lisandi igasse kaasaegsesse kööki. Ka S8 võitis 2018. aastal Red Dot disainiauhinna.

 • Mõõdud: kõrgus 34,8 cm, laius 28 cm ja sügavus 44,5 cm
 • Ooterežiimil 0W energiakulu
 • Aktiivne kohviubade olemasolu jälgimise süsteem, et veski ei käiks tühjalt ringi
 • Kaks tassi musta kohvi korraga
 • Saab kasutada ka eeljahvatatud kohvi
 • Masin annab teada, kui vedeliku- või kohvipaksusahtel täis saab ning kui oleks vaja filter vahetada või puhastusprogramm teostada

JURA J8

JURA J8 on perfektne valik kõigile magusa kohvijoogi sõpradele. Selle kohvimasinaga saad lihtsasti valmistada magusaid piimakohvisid tänu Sweet Foam funktsioonile. Masinaga tulevad kaasa kaks siirupikonteinerit, millesse saad oma maitse järgi valada sobiva koguse siirupit. Navigeerimine on eriti lihtne J8 värvilisel puutetundlikul ekraanil.

Lisaks on JURA J8 täiustatud kohviveski P.A.G.2+ omaette klass. Selle disain on inspireeritud vormel-1 tehnoloogiast. Aroomikontrolli funktsioon jälgib aktiivselt jahvatusastet – olenevalt valitud kohvijoogist soovitab masin määrata jahvatusastme. See kindlustab näiteks, et lühikesed kohvijoogid oleksid võimalikult aromaatsed ning pikad kohvijoogid ei oleks liiga kibedad või vesised. Jahvatusastet saab muuta igal ajal, kui vanematel mudelitel sai seda teha vaid jahvatamisel. 

Masinal on ka mugav funktsioon Coffee Eye, mis kuvab ekraanil saadavaid kohvijooke vastavalt kohvitassi positsioonile: asetades tassi kohvi- ja kuuma vee tilade alla kuvab masina puutetundlik ekraan vaid musti kohvijooke ning piimatila all vaid piimajooke. Tassi puudumisel ei jookse kohv sahtlisse, mis võib kõigil uimastel hommikutel juhtuda. Ja kui soovid oma saatust ise juhtida, saad Coffee Eye anduri ka välja lülitada.

Rahvusvaheliselt auhinnatud disaini edasiarendusest on näha, kui suurt tähelepanu pöörati üksikasjadele. Kohvimasina kõik funktsioonid alates võimalikult lihtsalt navigeeritavast kasutajaliidesest lõpetades tassivalgustusega moodustavad harmoonilise terviku ning annavad edasi selle suurepärase masina esmaklassilisust.

PS: Nüüd saadaval ka kahe oapunkriga versioon: J8 Twin!

 • Mõõdud: kõrgus 34,8 cm, laius 31,8 cm ja sügavus 44,6 cm
 • Ooterežiimil 0W energiakulu
 • Aktiivne kohviubade olemasolu jälgimise süsteem, et veski ei käiks tühjalt ringi
 • Kaks tassi musta kohvi korraga
 • Saab kasutada ka eeljahvatatud kohvi
 • Masin annab teada, kui vedeliku- või kohvipaksusahtel täis saab ning kui oleks vaja filter vahetada või puhastusprogramm teostada

Mida oleks masinaga veel juurde vaja?

Oled lõpuks leidnud Sulle kõige paremini sobiva JURA kohvimasina? 

Masinatega on küll kaasas esmased hooldusvahendid, kuid soovitame kohe ka mõne tarviku juurde varuda (PS: Kohvikeskuse püsiklientidele on hooldus- ja lisatarvikud e-poes -5% allahindlusega!). Kui oled piimakohvi fänn, siis ilmselt saavad esimesena otsa piimasüsteemi puhastusgraanulid (kõigi ühe-nupuvajutusega piimakohvide masinatega on neid kaasas kümneks kasutuskorraks). Soovi korral saab ka juurde varuda filtreid ja puhastustablette, et hiljem sellega pead koormama ei peaks. Masinatega on kaasas üks filter ning kaks puhastustabletti. Alternatiivina filtritele saab kasutada ka katlakivi pesu režiimi, katlakivieemaldustablette masinatega kaasas ei ole. Samuti soovitame ka usinatel filtri kasutajatel teostada korra aastas katlakivipesu, et veenduda masina pikas elueas.

Loe ka: JURA kohvimasina puhastamine

Uue vägeva JURA kohvimasinaga ei tule kaasa piimanõud – soovi korral saab selle juurde soetada. Piimavooliku saab ka otse piimapakki panna, lihtsalt paki põhjani ta ei pruugi ulatuda. Eriti luksuslikuks kohvinaudinguks soovitame ostule lisada ka tassisoojendaja, kuna külm tass võib värskelt valmistatud kohvi koguni 10 kraadi võrra maha jahutada kohe, kui kohv tassi jõuab. Tassi õige temperatuur aitab kohvi aroomil avalduda kogu selle täiuses.

Ja mis on kohvimasin ilma kohvita – kasuta võimalust ja kraba tellimusega kaasa meie värskelt Eestis röstitud kohviuba. Kohvi maitsprofiilid on valitud just kohalike maitse-eelistuste põhjal. Valikus on nii tasakaalustatud maitsega segusid kui ka põnevaid päritolumaa erikohvisid. 

Kokkuvõte

Kokkuvõtteks võib öelda, et kõik need JURA kohvimasinad pakuvad ainulaadseid funktsioone ja eeliseid. Olenemata sellest, kas otsid kompaktset ja stiilset, võimsat ja mitmekülgset või uuenduslikku erifunktsioonidega masinat, JURAl on Sulle ideaalne mudel.

Kui Sa pole veel kindel, milline mudel ikkagi Sinule parim valik oleks, siis võta julgesti ühendust meie klienditoega või tule omale lähimasse Kohvikeskusesse masinaid vaatama ja nõu küsima. Aitame Sind meeleldi!

Allikad:

https://us.JURA.com/en/pages/old/why-a-fully-automatic-coffee-machine

https://www.homegrounds.co/JURA-coffee-machine-reviews/

https://www.coffeeble.com/gear/espresso-machines/JURA/